MOATSZ
KezdőlapFordulóHeti fordulóEredményekKölcsönökKölcsönök / külföldiek
KezdőlapHeti fordulóEredményekKölcsönök / külföldiek
← Vissza a ligához

DAK-DEAC HGL Női Extra Liga

2024/2025 Nemzeti Bajnokság EXTRALIGA (férfi) — 2024/2025 Nemzeti Bajnokság EXTRALIGA — 6. csoport • Debreceni Asztalitenisz Klub

Pozíció

#10

Mérkőzés

18

Győzelem

1

Döntetlen

0

Vereség

17

GK

28-98

Pont

20

Büntetés

0

Keret (7)

BENDER Borostyán
2 meccs19024
HUDÁK Dorina
14 meccs16747
GYÖRGY Nikolett
14 meccs21657
BOÉR Anita
11 meccs21379
TÖLGYES Dorottya
12 meccs15974
FEKETE Fanni
1 meccs21503
ÁGOSTON Dorottya Márta
1 meccs21679

Mérkőzések (18)

1. forduló DAK-DEAC HGL Női Extra Liga2:5Budapesti Erdért Sportegyesületszept. 7.2. forduló DAK-DEAC HGL Női Extra Liga0:7Budaörsi Sport Clubjan. 18.3. forduló DAK-DEAC HGL Női Extra Liga1:6Gyac Aréna Győrjan. 16.4. fordulóKiskunmajsai AC5:2 DAK-DEAC HGL Női Extra Ligaokt. 19.5. forduló DAK-DEAC HGL Női Extra Liga2:5PTE PEAC Kalo-Méh
MOATSZ

A Magyar Asztalitenisz Szövetség hivatalos bajnoksági rendszere. Kövesse nyomon az összes liga eredményeit, tabelláit és statisztikáit egy helyen.

Keresés

Command Palette

Search for a command to run...

Navigáció

  • Kezdőlap
  • Tabella
  • Eredmények
  • Játékosok
  • Dokumentumok
  • Bejelentkezés

Bajnokságok

  • Férfi Extraliga
  • Női Extraliga
  • NB I Kelet / Nyugat
  • NB II
okt. 20.
6. fordulóKecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér6:1 DAK-DEAC HGL Női Extra Liganov. 23.
7. forduló DAK-DEAC HGL Női Extra Liga2:5BS PLASTIC PVSEnov. 21.
8. forduló DAK-DEAC HGL Női Extra Liga3:4ATSK Szegeddec. 7.
9. fordulóKanizsa Sörgyár Sportegyesület 7:0 DAK-DEAC HGL Női Extra Ligajan. 11.
10. fordulóBudapesti Erdért Sportegyesület6:1 DAK-DEAC HGL Női Extra Ligamárc. 1.
11. fordulóBudaörsi Sport Club7:0 DAK-DEAC HGL Női Extra Ligamárc. 2.
12. fordulóGyac Aréna Győr7:0 DAK-DEAC HGL Női Extra Ligamárc. 8.
13. forduló DAK-DEAC HGL Női Extra Liga2:5Kiskunmajsai ACápr. 5.
14. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh 5:2 DAK-DEAC HGL Női Extra Ligaápr. 12.
15. forduló DAK-DEAC HGL Női Extra Liga4:3Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Térápr. 13.
16. fordulóBS PLASTIC PVSE5:2 DAK-DEAC HGL Női Extra Ligamáj. 3.
17. fordulóATSK Szeged5:2 DAK-DEAC HGL Női Extra Ligamáj. 4.
18. forduló DAK-DEAC HGL Női Extra Liga2:5Kanizsa Sörgyár Sportegyesület máj. 10.
  • NB III
  • Megyei bajnokságok
  • Kapcsolat

    Cím

    1146 Budapest

    Istvánmezei út 1-3.

    Email

    moatsz@moatsz.hu

    Hibabejelentés

    Hibabejelentő űrlap

    © 2026 Magyar Asztalitenisz Szövetség (MOATSZ). Minden jog fenntartva.

    Adatkezelési tájékoztatóSüti tájékoztatóImpresszum