MOATSZ
KezdőlapFordulóHeti fordulóEredményekKölcsönökKölcsönök / külföldiek
KezdőlapHeti fordulóEredményekKölcsönök / külföldiek
← Vissza a ligához

Pestszentimrei PSE V.

Budapest 1/B2 — Budapest 1/B2 • Pestszentimrei Pingpongosok Sportegyesület

Pozíció

#3

Mérkőzés

28

Győzelem

20

Döntetlen

1

Vereség

7

GK

259-185

Pont

41

Büntetés

0

Keret (8)

GÁL Péter
28 meccs19893
LENGYEL Zoltán András
26 meccs9131
LŐRINCZ Sándor Tamás
26 meccs16122
KISS Ferenc
1 meccs20112
VAJDA József
1 meccs10700
MONOSTORI Balázs Gábor
26 meccs9130
Dr. SEREGI László
1 meccs22392
KŐSZEGHY Viktória
4 meccs14570

Mérkőzések (28)

1. fordulóPestszentimrei PSE V.5:7FKF SK II.szept. 3.2. fordulóPestújhelyi SC III.11:5Pestszentimrei PSE V.szept. 12.3. fordulóPestszentimrei PSE V.10:6ABC Centerline II.szept. 17.4. fordulóMAFC II.6:10Pestszentimrei PSE V.szept. 25.5. fordulóPestszentimrei PSE V.9:7BEAC II.
MOATSZ

A Magyar Asztalitenisz Szövetség hivatalos bajnoksági rendszere. Kövesse nyomon az összes liga eredményeit, tabelláit és statisztikáit egy helyen.

Keresés

Command Palette

Search for a command to run...

Navigáció

  • Kezdőlap
  • Tabella
  • Eredmények
  • Játékosok
  • Dokumentumok
  • Bejelentkezés

Bajnokságok

  • Férfi Extraliga
  • Női Extraliga
  • NB I Kelet / Nyugat
  • NB II
okt. 1.
6. fordulóKőbánya SC II.5:11Pestszentimrei PSE V.okt. 7.
7. fordulóPestszentimrei PSE V.7:9Budai XI SE V.okt. 15.
8. fordulóESZVK-Parazsak5:11Pestszentimrei PSE V.okt. 22.
9. fordulóPestszentimrei PSE V.9:7Angyalföldi TTE I.okt. 29.
10. fordulóBudai XI SE VI.-Dunaholding4:12Pestszentimrei PSE V.nov. 4.
11. fordulóPestszentimrei PSE V.12:4Budai XI. SE III.nov. 12.
12. fordulóTörekvés SE6:10Pestszentimrei PSE V.nov. 21.
14. fordulóKIWI SE I.4:12Pestszentimrei PSE V.dec. 6.
15. fordulóPestszentimrei PSE V.9:7MALÉV SC I.dec. 10.
16. fordulóFKF SK II.5:11Pestszentimrei PSE V.jan. 15.
17. fordulóPestszentimrei PSE V.12:4Pestújhelyi SC III.jan. 21.
18. fordulóABC Centerline II.6:10Pestszentimrei PSE V.jan. 27.
19. fordulóPestszentimrei PSE V.9:7MAFC II.febr. 4.
20. fordulóBEAC II.10:6Pestszentimrei PSE V.febr. 13.
21. fordulóPestszentimrei PSE V.10:6Kőbánya SC II.febr. 18.
22. fordulóBudai XI SE V.10:6Pestszentimrei PSE V.febr. 27.
23. fordulóPestszentimrei PSE V.12:4ESZVK-Parazsakmárc. 4.
24. fordulóAngyalföldi TTE I.6:10Pestszentimrei PSE V.márc. 12.
25. fordulóPestszentimrei PSE V.13:3Budai XI SE VI.-Dunaholdingmárc. 18.
26. fordulóBudai XI. SE III.13:3Pestszentimrei PSE V.márc. 26.
27. fordulóPestszentimrei PSE V.8:8Törekvés SEápr. 1.
29. fordulóPestszentimrei PSE V.11:5KIWI SE I.ápr. 29.
30. fordulóMALÉV SC I.10:6Pestszentimrei PSE V.máj. 9.
  • NB III
  • Megyei bajnokságok
  • Kapcsolat

    Cím

    1146 Budapest

    Istvánmezei út 1-3.

    Email

    moatsz@moatsz.hu

    Hibabejelentés

    Hibabejelentő űrlap

    © 2026 Magyar Asztalitenisz Szövetség (MOATSZ). Minden jog fenntartva.

    Adatkezelési tájékoztatóSüti tájékoztatóImpresszum