MOATSZ
KezdőlapFordulóHeti fordulóEredményekKölcsönökKölcsönök / külföldiek
KezdőlapHeti fordulóEredményekKölcsönök / külföldiek
← Vissza a ligához

Galaxis VSE I.

Férfi NBIII. — Budapest • Galaxis Veresegyházi Sportegyesület

1047 Budapest, Fóti út 56

Pozíció

#7

Mérkőzés

5

Győzelem

2

Döntetlen

0

Vereség

3

GK

31-49

Pont

9

Büntetés

0

Keret (7)

1
Dr. SZALAY Tamás
4 / 22 · kell 1219434
2
BALOGH Dániel
5 / 22 · kell 1222306
3
HORVÁTH Kálmán
4 / 22 · kell 1215579
4
SIMON Péter
4 / 22 · kell 1219728
5
GUBAI György
4 meccs18402
6
SZALAY Zoltán
0 meccs20033
7
SZTRANYAN János
0 meccs17956

Mérkőzések (22)

2. fordulóBudai XI. Sportegyesület I.7:9Galaxis VSE I.szept. 18.3. fordulóPénzügyőr V13:3Galaxis VSE I.szept. 23.4. fordulóMagyar Utánpótlás Neveléséért Sport Egyesület13:3Galaxis VSE I.szept. 29.6. fordulóPestszentimrei Pingpongosok Sportegyesület I.6:10Galaxis VSE I.okt. 14.7. fordulóGalaxis VSE I.6:10VEMAX-Officium II.
MOATSZ

A Magyar Asztalitenisz Szövetség hivatalos bajnoksági rendszere. Kövesse nyomon az összes liga eredményeit, tabelláit és statisztikáit egy helyen.

Keresés

Command Palette

Search for a command to run...

Navigáció

  • Kezdőlap
  • Tabella
  • Eredmények
  • Játékosok
  • Dokumentumok
  • Bejelentkezés

Bajnokságok

  • Férfi Extraliga
  • Női Extraliga
  • NB I Kelet / Nyugat
  • NB II
okt. 19.
8. fordulóABC Centerline I.—:—Galaxis VSE I.okt. 26.
10. fordulóPénzügyőr IV—:—Galaxis VSE I.nov. 11.
11. fordulóGalaxis VSE I.—:—Pénzügyőr IIInov. 16.
12. fordulóSanitas-Budo Sportegyesület I.—:—Galaxis VSE I.nov. 26.
13. fordulóGalaxis VSE I.—:—Kispest SE I.nov. 30.
15. fordulóGalaxis VSE I.—:—BVSC-Zugló III.dec. 14.
17. fordulóGalaxis VSE I.—:—Budai XI. Sportegyesület I.
18. fordulóGalaxis VSE I.—:—Pénzügyőr V
19. fordulóGalaxis VSE I.—:—Magyar Utánpótlás Neveléséért Sport Egyesület
21. fordulóGalaxis VSE I.—:—Pestszentimrei Pingpongosok Sportegyesület I.
22. fordulóVEMAX-Officium II.—:—Galaxis VSE I.
23. fordulóGalaxis VSE I.—:—ABC Centerline I.
25. fordulóGalaxis VSE I.—:—Pénzügyőr IV
26. fordulóPénzügyőr III—:—Galaxis VSE I.
27. fordulóGalaxis VSE I.—:—Sanitas-Budo Sportegyesület I.
28. fordulóKispest SE I.—:—Galaxis VSE I.
30. fordulóBVSC-Zugló III.—:—Galaxis VSE I.
  • NB III
  • Megyei bajnokságok
  • Kapcsolat

    Cím

    1146 Budapest

    Istvánmezei út 1-3.

    Email

    moatsz@moatsz.hu

    Hibabejelentés

    Hibabejelentő űrlap

    © 2026 Magyar Asztalitenisz Szövetség (MOATSZ). Minden jog fenntartva.

    Adatkezelési tájékoztatóSüti tájékoztatóImpresszum