MOATSZ
KezdőlapFordulóHeti fordulóEredményekKölcsönökKölcsönök / külföldiek
KezdőlapHeti fordulóEredményekKölcsönök / külföldiek
← Vissza a ligához

Honvéd Szondi György SE II.

2024/2025 Nemzeti Bajnokság NB I. (férfi) — 2024/2025 Nemzeti Bajnokság NB I. — 2. csoport • Honvéd Szondi György Sportegyesület

Pozíció

#7

Mérkőzés

18

Győzelem

5

Döntetlen

4

Vereség

9

GK

104-148

Pont

32

Büntetés

0

Keret (9)

ENGELMANN Zsolt
15 meccs10343
MAKAI Dominik
18 meccs15685
KOVÁCS Dávid
13 meccs13207
SZABÓ Lénárd
9 meccs19482
JAKAB Gábor
11 meccs16685
HORVÁTH Tibor
2 meccs18082
KREISZ Milán
4 meccs19235
DOMOKOS Győző
1 meccs9037
KAKAS Hanna
1 meccs20066

Mérkőzések (18)

1. fordulóCelldömölki VSE Vulkán Fürdő II.7:7Honvéd Szondi György SE II.szept. 7.2. fordulóHonvéd Szondi György SE II.7:7Budaörsi Sport Club I.jan. 19.3. fordulóKSI SE I.6:8Honvéd Szondi György SE II.okt. 5.4. fordulóHonvéd Szondi György SE II.1:13Pénzügyőr I.okt. 19.5. fordulóTatai Atlétikai Club I.13:1Honvéd Szondi György SE II.
MOATSZ

A Magyar Asztalitenisz Szövetség hivatalos bajnoksági rendszere. Kövesse nyomon az összes liga eredményeit, tabelláit és statisztikáit egy helyen.

Keresés

Command Palette

Search for a command to run...

Navigáció

  • Kezdőlap
  • Tabella
  • Eredmények
  • Játékosok
  • Dokumentumok
  • Bejelentkezés

Bajnokságok

  • Férfi Extraliga
  • Női Extraliga
  • NB I Kelet / Nyugat
  • NB II
nov. 2.
6. fordulóHonvéd Szondi György SE II.7:7DASEnov. 16.
7. fordulóPénzügyőr II.5:9Honvéd Szondi György SE II.nov. 23.
8. fordulóHonvéd Szondi György SE II.6:8Beremendnov. 30.
9. fordulóHonvéd Szondi György SE II.7:7PTE PEAC Kalo-Méh II.dec. 7.
10. fordulóHonvéd Szondi György SE II.4:10Celldömölki VSE Vulkán Fürdő II.jan. 26.
11. fordulóBudaörsi Sport Club I.11:3Honvéd Szondi György SE II.jan. 31.
12. fordulóHonvéd Szondi György SE II.4:10KSI SE I.febr. 8.
13. fordulóPénzügyőr I.11:3Honvéd Szondi György SE II.márc. 1.
14. fordulóHonvéd Szondi György SE II.5:9Tatai Atlétikai Club I.márc. 8.
15. fordulóDASE5:9Honvéd Szondi György SE II.márc. 29.
16. fordulóHonvéd Szondi György SE II.11:3Pénzügyőr II.ápr. 13.
17. fordulóBeremend6:8Honvéd Szondi György SE II.ápr. 12.
18. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh II.10:4Honvéd Szondi György SE II.máj. 3.
  • NB III
  • Megyei bajnokságok
  • Kapcsolat

    Cím

    1146 Budapest

    Istvánmezei út 1-3.

    Email

    moatsz@moatsz.hu

    Hibabejelentés

    Hibabejelentő űrlap

    © 2026 Magyar Asztalitenisz Szövetség (MOATSZ). Minden jog fenntartva.

    Adatkezelési tájékoztatóSüti tájékoztatóImpresszum