MOATSZ
KezdőlapFordulóHeti fordulóEredményekKölcsönökKölcsönök / külföldiek
KezdőlapHeti fordulóEredményekKölcsönök / külföldiek
← Vissza a ligához

Gyac Aréna V.

Győr-Moson-Sopron Megyei Bajnokság — 2026/2027 Győr-Moson-Sopron Megyei Bajnokság I. o. • Győri Atlétika Club - II. kerület Dózsa

9025 Győr, Radnóti Miklós utca 46

Pozíció

#7

Mérkőzés

3

Győzelem

0

Döntetlen

2

Vereség

1

GK

25-29

Pont

5

Büntetés

0

Keret (8)

1
SIMON Miklós
0 / 20 · kell 1116507
2
BANCSÓ Belián
0 / 20 · kell 1122706
3
KOZÁRI Julianna
0 / 20 · kell 1122711
4
SZŰCS Panni Lilla
2 / 20 · kell 1122451
5
SZABÓ Zsófia
1 meccs

Mérkőzések (20)

1. fordulóSzéchenyi István Egyetem Sportegyesülete 2 (SZESE 2)11:7Gyac Aréna V.szept. 21.2. fordulóGyac Aréna V.—:—Turris SE Sopron IV.okt. 2.3. fordulóGyac Aréna V.9:9Győri Elektromos VSK III.okt. 9.4. fordulóGyac Aréna V.9:9Jánossomorja Seokt. 18.5. fordulóGyac Aréna V.—:—Szigetközi Asztalitenisz Klub
MOATSZ

A Magyar Asztalitenisz Szövetség hivatalos bajnoksági rendszere. Kövesse nyomon az összes liga eredményeit, tabelláit és statisztikáit egy helyen.

Keresés

Command Palette

Search for a command to run...

Navigáció

  • Kezdőlap
  • Tabella
  • Eredmények
  • Játékosok
  • Dokumentumok
  • Bejelentkezés

Bajnokságok

  • Férfi Extraliga
  • Női Extraliga
  • NB I Kelet / Nyugat
  • NB II
22146
6
KOVÁCS Kata Zoé
1 meccs22145
7
GAZDAGH Dániel
2 meccs23087
8
KERESZTÚRI Árpád
2 meccs19992
okt. 30.
6. fordulóBeledi Asztalitenisz és Tenisz Club—:—Gyac Aréna V.nov. 3.
7. fordulóMosonmagyaróvári ASE-Hoffer IV. —:—Gyac Aréna V.nov. 14.
8. fordulóDunakiliti Községi Sportegyesület II. —:—Gyac Aréna V.nov. 20.
10. fordulóGyac Aréna V.—:—Nagycenk SEdec. 4.
11. fordulóMosonmagyaróvári ASE-Hoffer III. —:—Gyac Aréna V.dec. 12.
12. fordulóGyac Aréna V.—:—Széchenyi István Egyetem Sportegyesülete 2 (SZESE 2)
13. fordulóTurris SE Sopron IV.—:—Gyac Aréna V.
14. fordulóGyőri Elektromos VSK III.—:—Gyac Aréna V.
15. fordulóJánossomorja Se—:—Gyac Aréna V.
16. fordulóSzigetközi Asztalitenisz Klub—:—Gyac Aréna V.
17. fordulóGyac Aréna V.—:—Beledi Asztalitenisz és Tenisz Club
18. fordulóGyac Aréna V.—:—Mosonmagyaróvári ASE-Hoffer IV.
19. fordulóGyac Aréna V.—:—Dunakiliti Községi Sportegyesület II.
21. fordulóNagycenk SE—:—Gyac Aréna V.
22. fordulóGyac Aréna V.—:—Mosonmagyaróvári ASE-Hoffer III.
  • NB III
  • Megyei bajnokságok
  • Kapcsolat

    Cím

    1146 Budapest

    Istvánmezei út 1-3.

    Email

    moatsz@moatsz.hu

    Hibabejelentés

    Hibabejelentő űrlap

    © 2026 Magyar Asztalitenisz Szövetség (MOATSZ). Minden jog fenntartva.

    Adatkezelési tájékoztatóSüti tájékoztatóImpresszum