MOATSZ
KezdőlapFordulóHeti fordulóEredményekKölcsönökKölcsönök / külföldiek
KezdőlapHeti fordulóEredményekKölcsönök / külföldiek
← Vissza a ligához

Eternit SE

Komárom-Esztergom Vármegyei Bajnokság — Vármegyei I. • Eternit Építők Sportegyesület

Nyergesújfalu

Pozíció

#8

Mérkőzés

10

Győzelem

4

Döntetlen

0

Vereség

6

GK

66-114

Pont

18

Büntetés

0

Keret (0)

Nincs keret adat

Mérkőzések (22)

1. fordulóKisbér VSE14:4Eternit SEokt. 5.2. fordulóEternit SE13:5Tatai AC IV.okt. 12.3. fordulóEternit SE2:16Tatai AC III.okt. 19.4. fordulóSzomód SE6:12Eternit SEnov. 2.5. fordulóEternit SE4:14Vértesszőlősi SE II.nov. 9.
MOATSZ

A Magyar Asztalitenisz Szövetség hivatalos bajnoksági rendszere. Kövesse nyomon az összes liga eredményeit, tabelláit és statisztikáit egy helyen.

Keresés

Command Palette

Search for a command to run...

Navigáció

  • Kezdőlap
  • Tabella
  • Eredmények
  • Játékosok
  • Dokumentumok
  • Bejelentkezés

Bajnokságok

  • Férfi Extraliga
  • Női Extraliga
  • NB I Kelet / Nyugat
  • NB II
6. forduló
DÁG KSE II.
15:3
Eternit SE
nov. 16.
7. fordulóEternit SE3:15TABAK I.nov. 30.
8. fordulóEsztergomi ASE II.16:2Eternit SEdec. 7.
9. fordulóVértesszőlősi SE III.6:12Eternit SEdec. 14.
10. fordulóEternit SE11:7Tatabánya I.febr. 8.
11. fordulóLeányvár—:—Eternit SEfebr. 15.
12. fordulóEternit SE—:—Kisbér VSEmárc. 1.
13. fordulóTatai AC IV.—:—Eternit SEmárc. 8.
14. fordulóTatai AC III.—:—Eternit SEmárc. 15.
15. fordulóEternit SE—:—Szomód SEmárc. 29.
16. fordulóVértesszőlősi SE II.—:—Eternit SEápr. 5.
17. fordulóEternit SE—:—DÁG KSE II.ápr. 12.
18. fordulóTABAK I.—:—Eternit SEápr. 26.
19. fordulóEternit SE—:—Esztergomi ASE II.máj. 3.
20. fordulóEternit SE—:—Vértesszőlősi SE III.máj. 10.
21. fordulóTatabánya I.—:—Eternit SEmáj. 24.
22. fordulóLeányvár—:—Eternit SEmáj. 31.
  • NB III
  • Megyei bajnokságok
  • Kapcsolat

    Cím

    1146 Budapest

    Istvánmezei út 1-3.

    Email

    moatsz@moatsz.hu

    Hibabejelentés

    Hibabejelentő űrlap

    © 2026 Magyar Asztalitenisz Szövetség (MOATSZ). Minden jog fenntartva.

    Adatkezelési tájékoztatóSüti tájékoztatóImpresszum