MOATSZ
KezdőlapFordulóHeti fordulóEredményekKölcsönökKölcsönök / külföldiek
KezdőlapHeti fordulóEredményekKölcsönök / külföldiek
← Vissza a ligához

PTE PEAC Kalo-Méh IV.

2022/2023 Nemzeti Bajnokság NB III. (férfi) — 2022/2023 Nemzeti Bajnokság NB III. — 4. csoport • Pécsi Egyetemi Atlétikai Club

Pozíció

#6

Mérkőzés

18

Győzelem

7

Döntetlen

1

Vereség

10

GK

145-179

Pont

33

Büntetés

0

Keret (8)

ORMAI Samu
16 meccs19207
BOGNÁR Barnabás
16 meccs18807
BELSŐ Szabolcs
1 meccs18892
BOGNÁR Benedek
17 meccs18806
MILBACHER Márton
14 meccs15419
JÁVOR Miklós
9 meccs19315
PÉTERY Johanna
1 meccs18526
SZUHANYIK Gréta
1 meccs18529

Mérkőzések (18)

1. fordulóBaja II. UP12:6PTE PEAC Kalo-Méh IV.szept. 11.2. fordulóMohácsi TE II.11:7PTE PEAC Kalo-Méh IV.szept. 24.3. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh IV.4:14Dombóvári Asztalitenisz Club KE.okt. 1.4. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh IV.11:7Dunaújvárosi Egyetem DSE III.okt. 2.5. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh IV.10:8Bonyhádi Vasas AC II.
MOATSZ

A Magyar Asztalitenisz Szövetség hivatalos bajnoksági rendszere. Kövesse nyomon az összes liga eredményeit, tabelláit és statisztikáit egy helyen.

Keresés

Command Palette

Search for a command to run...

Navigáció

  • Kezdőlap
  • Tabella
  • Eredmények
  • Játékosok
  • Dokumentumok
  • Bejelentkezés

Bajnokságok

  • Férfi Extraliga
  • Női Extraliga
  • NB I Kelet / Nyugat
  • NB II
okt. 16.
6. fordulóDunaszekcsői SE 202012:6PTE PEAC Kalo-Méh IV.nov. 12.
7. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh IV.8:10Kaposvári Asztalitenisz Klubnov. 26.
8. fordulóPécsi Tüke SE13:5PTE PEAC Kalo-Méh IV.dec. 11.
9. fordulóHarkányfürdő Sportegyesület6:12PTE PEAC Kalo-Méh IV.dec. 17.
10. fordulóBaja II. UP13:5PTE PEAC Kalo-Méh IV.márc. 11.
11. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh IV.6:12Mohácsi TE II.márc. 18.
12. fordulóDombóvári Asztalitenisz Club KE.14:4PTE PEAC Kalo-Méh IV.ápr. 1.
13. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh IV.14:4Dunaújvárosi Egyetem DSE III.ápr. 15.
14. fordulóBonyhádi Vasas AC II.7:11PTE PEAC Kalo-Méh IV.ápr. 16.
15. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh IV.13:5Dunaszekcsői SE 2020ápr. 29.
16. fordulóKaposvári Asztalitenisz Klub9:9PTE PEAC Kalo-Méh IV.ápr. 30.
17. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh IV.4:14Pécsi Tüke SEmáj. 13.
18. fordulóPTE PEAC Kalo-Méh IV.10:8Harkányfürdő Sportegyesületmáj. 27.
  • NB III
  • Megyei bajnokságok
  • Kapcsolat

    Cím

    1146 Budapest

    Istvánmezei út 1-3.

    Email

    moatsz@moatsz.hu

    Hibabejelentés

    Hibabejelentő űrlap

    © 2026 Magyar Asztalitenisz Szövetség (MOATSZ). Minden jog fenntartva.

    Adatkezelési tájékoztatóSüti tájékoztatóImpresszum